Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 14:44 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Zdrowie, Medycyna

Foldery reklamowe jako czynnik spójnego i atrakcyjnego wizerunku marki

Agencja dreamsart proponuje projekt folderów z uwzględnieniem wszystkich szczegółów, jakie wskaże zleceniodawca a także jakie są odpowiednie dla konkretnej dyscypliny. Foldery reklamowe i dowolne katalogi są efektownymi narzędziami marketingowymi. Dzięki nim można dotrzeć do określonej grupy docelowej bez żadnego kłopotu. Sprawdzają się nie tylko w trakcie kampanii promocyjnej, ale też na różnych eventach. Eksperci z podanej agencji mogą nawet wykonać koncept dostosowany do wybranego zdarzenia.

Koncept graficzny będzie też za każdym razem dostosowany do identyfikacji wizualnej firmy. Kilkustronicowy skład będzie przygotowany doskonale do druku. Jeżeli będzie taka potrzeba, to będzie również przygotowany w języku obcym. Wszystkie elementy, jakimi są: wykresy, diagramy i ilustracje będą zrobione idealnie. W firmie pracują też copywriterzy, którzy zajmują się opracowaniem treści oraz haseł reklamowych, o ile klient sobie tego zażyczy. Broszury, katalogi pod postacią książek oraz pozostałe materiały zostaną wykonane w zgodzie z życzeniem zleceniodawcy, a także w indywidualnie przez niego wybranym formacie. Klienci będąc zdecydowanymi na projektowanie katalogów w takiej agencji mogą oczekiwać na ozdobienie całości o różne dodatki.

Dla przykładu, folia matowa doda sporej ekskluzywności, a folia z połyskiem ożywi wybarwienie i zwiększy solidność. Do folii z matem może być dodawany lakier UV wybiórczy, umożliwiający pokrywanie wybranych części. Specjaliści mogą również zrobić tłoczenie, akcentując wybrane części składowe zamówienia a także realizują wycinanie z wykorzystaniem lasera konkretnych części, takich jak przykładowo logo. Niezależnie od tego, jaka forma będzie wybrana, całość zostanie pokryta lakierem przeznaczonym do uszlachetnienia, ochraniając warstwę druku. Propozycja zleceniowa zawiera przygotowanie projektu i wydruk broszur reklamowych, kilkustronicowych folderów promocyjnych, ale też większych objętościowo książek.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 3 times, 1 visits today)
Close