Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 10:29 Motoryzacja, Transport

Holowanie samochodów dowolnego rodzaju: Pomoc Drogowa WYDRA

Pomoc Drogowa WYDRA realizuje holowanie busów różnego rodzaju. Poza samochodami osobowymi, ciężarowymi oraz busami możliwe jest w takim razie skorzystanie ze wsparcia ekspertów z branży motoryzacji, gdy jest się posiadaczem maszyn rolniczych i stosowanych w branży budowlanej. Samochody mogą zostać przewiezione z podwórka właściciela, z miejsca pracy, z drogi lub z parkingu podziemnego. Flota jest duża, wobec czego pod wyznaczone zamówienie każdorazowo wzorcowo będzie dobrany pojazd.

Ze względu na to, iż zakład posiada licencję polską oraz zagraniczną, można z jej świadczeń skorzystać w wielu miejscach. Przewożone samochody są ubezpieczone. Ich ładowność wynosi do dwóch ton. Ponadto, do samochodów ciężkich oraz zleceń wymagających używane są lawety posiadające ładowność nawet do czterech t, z płytą hydrauliczną oraz dźwigiem HDS do 2,2 tony. Eksperci z podanej firmy zajmują się także wulkanizacją i drobnymi naprawami, o ile będzie taka konieczność. Pomoc drogowa Rzeszów dostępna jest natychmiast dla zainteresowanych wtedy, kiedy dojdzie do usterki w ich samochodzie lub do wypadku. Wówczas kontynuowanie przejażdżki samochodem nie będzie umożliwione.

Mało tego, że WYDRA zajmie się odholowaniem auta, to umożliwione jest jeszcze skorzystanie z pomocy drogowej w podstawowych zadaniach powiązanych z naprawą. Można również w firmie tej zrobić użytek z usługi zmiany kół albo dowożenia paliwa. Szczegółowy zakres wszystkich świadczeń opublikowany jest na witrynie www pomocdrogowawydra.pl, gdzie można dodatkowo zobaczyć wszystkie samochody, które dostępne są na drogach dla kierowców którzy mają zepsute auta. Wszystkie świadczenia realizowane są sprawnie i z jak najlepszym efektem. Do pomocy drogowej można dzwonić przez 7 dni w tygodniu, bo działa przez całą dobę. Laweta na wskazany adres przyjedzie na tyle prędko, jak to możliwe. I to nie wyłącznie w Rzeszowie.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)
Close