Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 00:01 Zdrowie, Medycyna

Agencja Ochrony Votum: świadczenia dla klientów indywidualnych oraz dla właścicieli firm

Specjalistyczna instalacja systemów służących alarmowaniu i monitoringu to główny obszar świadczeń, z którego można skorzystać w Agencji Ochrony Votum. Instalacje systemów sygnalizacji włamania i napadu wykonywane są osobiście, przez osoby zatrudnione w agencji z zastosowaniem innowacyjnego sprzętu. Dostępne urządzenia posiadają certyfikaty oraz pozwolenie na użytkowanie, poświadczające o tym, iż można z nich korzystać w Polsce w takich obiektach, w których obowiązuje wysoki stopień zagrożenia. W każdym z systemów wykorzystane są: centrale mikroprocesorowe, czujniki ruchu, alarmy, czujniki magnetyczne, jak i akustyczne nadajniki powiadomienia radiowego i dla telefonii komórkowej. Są to przyrządy, które później podłączane są do linii antysabotażowej.

Zamontowany system alarmowania obejmowany jest dwu letnią gwarancją, plus dwudziestocztero godzinnym serwisem na gwarancji. Jeżeli klient życzy sobie po takim czasie, to na podstawie osobnej umowy dostępny może zostać również serwis po gwarancji. Wszechstronne zabezpieczanie obiektów przy zastosowaniu systemów sygnalizacji sprawdza się w wypadku: włamania, napadu, bądź pożaru. Umożliwione jest także skorzystanie z kontroli pracowników ochrony. Oferowana ochrona Bydgoszcz wykonana jest w szybkim czasie, z utrzymaniem tajemnicy zawodowej. Zakres ochrony każdorazowo dopasowany jest do prywatnych wymagań klienta.

Zleceniodawcy mogą również zamawiać hybrydowy system nadzoru wizyjnego, łączący wideonadzór wirtualny z systemem alarmu z wideoweryfikacją. System ten systematycznie przekaże wiedzę w temacie stanu bezpieczeństwa obiektu bez udziału pracowników ochrony, co zmniejsza koszty w konkretnym miejscu pracy w takiej dyscypliny. Wideonadzór może dotyczyć zarówno mieszkań prywatnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym. Zleceniodawcy mają możliwość też wybierać system alarmowy z wideoweryfikacją. Taka nowoczesna bezprzewodowa technologia monitoringu sprawdza się w wielu obiektach.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 14 times, 1 visits today)
Close