Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 11:30 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Motoryzacja, Transport

Czy tuningując swój samochód należy wymienić także felgi

Tuning samochodów cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie że w niejednym przypadku zrobić to można przy niedużych kosztach. Rzecz jasna jeśli ktoś by chciał nieco bardziej zmodyfikować silnik i układ zawieszenia to musi się liczyć z dużymi wydatkami, lecz w przypadku tuningu optycznego nie będzie aż tak drogo. Z tego też powodu posiadacze aut, którzy chcieliby wyróżnić się jakoś, bardzo chętnie sięgają po rozmaite opcje, a jedna z najbardziej popularnych to tuning felg.

Fabryczne obręcze niekiedy nawet są może i dość ładne, ale ich projektanci raczej nie mają możliwości zbytniego zaszalenia. Zupełnie inaczej jest, jeśli ktoś decydował się będzie na felgi JR Wheels. Ten polski producent jest bardzo ceniony w tuningowym świecie, co jest zresztą zupełnie zrozumiałe jeżeli przeglądnie się jego propozycję. Liczba wzorów jest bardzo duża, co daje z jednej strony mnóstwo różnych możliwości klientom, ale z drugiej sprawia, że niekiedy ciężko podjąć ostateczną decyzję.

Felgi concaver wyróżniać się powinny wyglądem, lecz przy tym muszą pasować do danego pojazdu. Niestandardowe kolory i wzory czy też większa szerokość oraz średnica – to na te elementy patrzy się przede wszystkim podczas wyboru. Ale w niejednym przypadku istotna jest też moda i obowiązujące trendy. Niektóre z modeli samochodów tuningowane są od wielu lat, i w ich przypadku zwyczajnie niektórych rzeczy wręcz nie można zakładać, ponieważ nie będzie to odebrane dobrze w środowisku tunerów. Kupując superlekkie felgi SL02 trzeba też pamiętać o dwóch ważnych rzeczach.

Jeżeli nawet na zdjęciach takie felgi świetnie będą wyglądały, to po założeniu do konkretnego samochodu już nie zawsze. Drobne szczegóły mają tu ogromne znaczenie, z tego też powodu takie zakupy trzeba naprawdę dobrze przemyśleć, a najlepiej porozmawiać z jakimś specjalistą. Ważne jest także to, żeby przy tuningu nie zagalopować się za bardzo, zwłaszcza jeśli chodzi o szerokość. Przepisy naszego prawa nie pozwalają bowiem, aby koła mogły wystawać poza nadkola pojazdu, bo wtedy pojawić się mogą problemy z policją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 6 times, 1 visits today)
Close