Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 10:47 Aktywność, Sport, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wyposażenie przyczep kempingowych CarGO! w czasie wypożyczenia

Serwis dla kamperów wypożyczanych i będących w sprzedaży w CarGO! jest udowodnieniem tego, iż marka taka de facto zabiega o kupujących. Dotyczy on nie tylko wyposażenia zewnętrznego oraz w środku kabiny, lecz też akcesoriów nadających się do wykorzystania w trakcie kempingu, które także można zakupić w podanym punkcie. Specjaliści w filii służą też doradztwem technicznym, co ma szczególne znaczenie dla osób podróżujących po raz pierwszy. Klienci mają możliwość również skorzystać z opcji zrobienia przeglądu kupionego w CarGO! kampera.

Na życzenie klientów może być także wymieniona tapicerka oraz specjaliści zajmują się dokładnym wyczyszczeniem wnętrza kabiny. Jeżeli klient zdecyduje się w prezentowanej firmie zakupić dodatkowe wyposażenie, to eksperci zajmują się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników na rowery, radia i nawigacji, bądź kompletu paneli solarnych o różnej mocy. Dodatkowo proponowany jest montaż markiz ściennych oraz na dach, anten satelitarnych, uzupełniających zbiorników na czystą wodę, bądź stacji multimedialnych.

Jak wobec tego widać, świadczenia w tej firmie są kompleksowe. Podstawową jest kamper wynajem, natomiast można oczekiwać na sporo dodatkowych. W sklepie internetowym można skompletowaćgadżety od producentów Thule, Dometic lub ALKO. Są to produkty, które sprawią, iż podróż będzie przyjemna. Jest ich tak sporo, że asortyment spełnia oczekiwania konsumentów.

Natomiast w chwili kupowania albo wypożyczenia kampera w wyposażaniu podstawowym są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla gazowa, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, a także klimatyzacja. Dodatkowo można zamówić: stolik i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, lodówkę kompresorową, komplet chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę na zewnątrz lub kamerę GoPro z akcesoriami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)
Close