Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Autor: 11:09 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Motoryzacja, Transport

Wynajęcie samochodu – na jakie rzeczy zwracać uwagę

Przy wynajęciu samochodu należy zwrócić swoją uwagę na kilka ważnych rzeczy, które w niejednym przypadku mogą uchronić przed niepotrzebnymi kosztami. To, co wypożyczalnia samochodów pokazuje bowiem w swoim cenniku to cena wyjściowa, ale może być sporo sytuacji, gdy z jakiś powodów pojawi się spora dopłata.

Przeważnie miejsce to będzie miało przy przekroczeniu dziennego kilometrowego limitu. Klienci nie zawsze o tym pamiętają i jadą gdzie chcą, a potem jest niemiła niespodzianka że koszty gwałtownie wzrosły. Z takich też powodów jedną z ważniejszych rzeczy podczas takiego wynajmu powinno być przeczytanie dokładnie całej umowy zanim się odbierze kluczyki, i dokładne wyjaśnienie wszystkich wątpliwości.

Kolejną sprawą, na którą należy zwrócić uwagę, jest poinformowanie o każdym kierowcy. Jeżeli nie zrobi się tego, to w przypadku jakiejś kolizji czy stłuczki może się okazać, że do pokrycia będzie całość naprawy. Ponieważ Renault Traffic wynajem zawsze będzie się wiązał z ryzykiem niespodziewanego zdarzenia na drodze, to trzeba dokładnie sprawdzić jak wygląda temat ubezpieczenia. Najczęściej polisa OC i AC będzie, ale przy tym może się pojawić wysoki wkład własny w szkodzie.

Przy niedużej dopłacie da się z niego zrezygnować, tak więc to jest warta rozważenia opcja. Przeważnie auta sportowe na wynajem są zatankowane do pełna, i też takie powinny być oddane. Najlepiej samemu dotankować, tuż przy oddawaniu samochodu. W przeciwnym wypadku wypożyczalnia może naliczyć dodatkową opłatę, a cena paliwa z pewnością będzie wyższa niż na stacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)
Close